Hlídání psů a psí školka

 

Citlivé zacházení - pejsek není zavřený
Osobní přístup - sledujte pejsky na videu 
Rodinné prostředí - zahrádka a volný pohyb
Zkušenosti a tradice - chovatelka s dvacetiletou praxí

 

Psí školka Leonek je ideální hlavně pro pracovně vytížené klienty a po dobu dovolených. Oproti běžným psím hotelům je hlídání  pejska plný her a volného pohybu. Nejsou izolováni. Hlídání psů se řídí denním programem, který je individuálně upraven dle přání klienta. Kontakt s ostatními psími kamarády má  blahodárný vliv na dobrou náladu pejska.

 

Venčení probíhá přímo v zahrádce psí školky. Zahrádka je útulná a poskytuje pejskům příjemné zpestření dne, kdy se mohou volně proběhnout v uzavřeném a bezpečném prostředí, tuto výhodu ocení hlavně pejsci, kteří znají procházky pouze na vodítku. Po domluvě lze s pejskem vyrazit na procházku do okolní přírody (chráněná krajinná oblast Bílá hora). 

 

Krmení probíhá po konzultaci s majitelem, zpravidla jednou, nebo dvakrát denně. Jídlo pro pejska doporučujeme nosit své, aby změna stravy neměla vliv na správné trávení. Pokud je ale pejsek zvyklí na změnu stravy můžete si vybrat z naší nabídky. Objednáváme krmení značky K9, které se nám dobře osvědčilo. Vylepší srst a hlavně psychickou kondici pejska.

 

CENÍK HLÍDÁNÍ PSŮ